close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 20.12.2013 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze była organizatorem turnieju finałowego w halowej piłce nożnej strażaków województwa dolnośląskiego, który rozegrany został w hali sportowej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego.

Czytaj więcej...Bez wątpienia już wielkim sukcesem jaworskich strażaków było zakwalifikowanie się po raz pierwszy w historii do półfinałowych rozgrywek o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu w halowej piłce nożnej.

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zakończyło się szkolenie dowódców Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...W dniu 25.10.2013 r. w Polkowicach odbyła się kolejna edycja rozgrywek w halowej piłce nożnej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Czytaj więcej...W godzinach wieczornych 24 października br. w wyniku prowadzenia prac spawalniczych doszło do zapalenia się jednego z urządzeń technologicznych w ciepłowni Fortum w Jaworze przy ul. Kuzienniczej.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.