close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...5 czerwca 2016 r. w ramach XXII Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora rozegrany został IX Bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego. Jego organizatorem jest Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.

Czytaj więcej...W dniu 25 maja 2016 r. jaworscy strażacy obchodzili Dzień Strażaka. Uroczysta akademia na placu jaworskiej komendy.

Czytaj więcej...Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze zaprasza funkcjonariuszy PSP do wzięcia udziału w IX edycji Biegu Strażackiego im. Adriana Kotkowskiego.

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zakończyło się szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...W poniedziałek w tut. Komendzie odbyło się spotkanie przedstawicieli służb i podmiotów współdziałających w związku z podejmowanymi w ostatnich dniach interwencjami dotyczącymi wyczuwalnego zapachu gazu.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.