close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 3 grudnia 2016 r. w Świetlicy Wiejskiej w Budziszowie Wielkim odbyło się szkolenie doskonalące dla Prezesów i Naczelników jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu jaworskiego.

Czytaj więcej...W dniu 1 grudnia 2016 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyła się uroczystość powołania na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze mł. bryg. Arkadiusza Delikatnego.

Czytaj więcej...W dniu 19 listopada 2016 r. w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze odbył się IV Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Czytaj więcej...W dniach 16 oraz 23 listopada 2016 r. strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze uczestniczyli w szkoleniu z zakresu postępowania przy zdarzeniach z prądem elektrycznym.

Czytaj więcej...W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji we współpracy z Państwowe Strażą Pożarną zainaugurowało kampanię społeczną "Czad i ogień - obudź czujność".

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.