close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 30 grudnia 2014 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyła się uroczystość z okazji przekazania sprzętu ratowniczego oraz włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworze do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego.

Czytaj więcej...W dniu 07.11.2014 r. w Hali Sportowej przy ul. 1-go Maja 10 w Strzelinie rozegrano kolejny etap rozgrywek w Halowej Piłce Nożnej Strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Czytaj więcej...W dniu 03.10.2014 r. w Hali Sportowej Tęcza w Złotoryi zainagurowana została kolejna edycja rozgrywek w halowej piłce nożnej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Czytaj więcej...W dniu 17 października na terenie Nadleśnictwa Złotoryja w okolicach miejscowości Wojcieszów odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem „Skopiec 2014”.

Czytaj więcej...W pierwszych dniach lipca br. strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze odbyli cykl ćwiczeń w zakresie sprawiania i obsługi motopompy przewoźnej dużej wydajności.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.