close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 9 lutego 2016 r. kilkanaście minut po godz. 14  Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym w Kaczorowie.

Czytaj więcej...W dniu 5 grudnia około godz. 5 Dyżurny Stanowiska Kierowania jaworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze wnętrza naczepy samochodowej zaparkowanej na stacji benzynowej w miejscowości Małuszów.

Czytaj więcej...Kilka minut po godz. 12 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał informację o wypadku na budowie wiaduktu na drodze ekspresowej S3.

Czytaj więcej...W dniu 4 grudnia przed godz. 8 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał informację o pożarze dachu w budynku wielorodzinnym w miejscowości Kwietniki.

Czytaj więcej...W dniu 14 października 2016 r. kilkanaście minut przed godz. 23 Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na 111 km autostrady A4.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.