close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Jaworscy strażacy w dniach 5-6 października mieli ręce pełne roboty wyjeżdżając do zdarzeń związanych z usuwaniem skutków silnych wiatrów.

Czytaj więcej...W dniu 26 września o godz. 6:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze drewna w przydomowej kotłowni w miejscowości Wierzchowice.

Czytaj więcej...Dyżurny Stanowiska Kierowania jaworskiej komendy w dniu 7 sierpnia, kilka minut przed godz. 16 otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Starojaworskiej w Jaworze.

Czytaj więcej...W dniu 10 września, kilka minut po godz. 14 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na autostradzie A4 w okolicach zjazdu Wądroże Wielkie.

Czytaj więcej...W dniu 14 lipca kilka minut przed północą Dyżurny Stanowiska Kierowania jaworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze pokoju w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym przy ul. Kolejowej w Bolkowie.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.