close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 29 lipca o godz. 21: 40 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Paszowice.

Czytaj więcej...W dniu 23 lipca kilka minut po godz. 9 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w  Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na 422 km drogi wojewódzkiej nr 323, na wysokości miejscowości Bolkowice.

Czytaj więcej...Przed godz. 23 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynkach po byłej cukrowni, gdzie obecnie działalność prowadzi firma produkująca tzw. paliwo alternatywne.

Czytaj więcej...Blisko 30 razy interweniowali przez weekend jaworscy strażacy.

Czytaj więcej...W dniu 24 kwietnia, kilka minut po godzinie 7 rano Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na 108 km autostrady A4 na pasie w kierunku Zgorzelca.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.