close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 23 grudnia po godz. 12. Dyżurny Stanowiska kierowania jaworskiej komendy w jednym czasie otrzymał zgłoszenia o 3 wypadkach na drogach.

Czytaj więcej...W dniu 12 grudnia po godz. 14 Dyżurny Stanowska Kierowania jaworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wędkarzu, który wpadł do zbiornika Słup.

Czytaj więcej...W dniu 8 grudnia kilkanaście minut po godz. 20 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku wielorodzinnego w miejscowości Grzegorzów.

Czytaj więcej...W dniu 9 grudnia przed godz. 7 Dyżurny Stanowiska Kierowania jaworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na 105 km autostrady A4 na pasie w kierunku Zgorzelca.

Czytaj więcej...W środę około godz. 22 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Piotrowice.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.