close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Po godz. 16 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który został przysypany rzepakiem w silosie na zboże. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Męcinka.

Czytaj więcej...W dniu 7 sierpnia o godz. 11:30 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze lasu w okolicach miejscowości Muchów.

Czytaj więcej...W dniu 29 czerwca o godz. 16:54 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o zderzeniu szynobusu z samochodem osobowym.

Czytaj więcej...W dniu 26 lipca po godz. 19.00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o dużym pożarze zboża na pniu w okolicach miejscowości Snowidza.

Czytaj więcej...W dniu 12 czerwca o godz. 2:15 Dyżurny Stanowiska Kierowana Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o zadymieniu spowodowanym wybuchem bankomatu w Bolkowie przy ul. Niepodległości.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.