close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 24 grudnia kilka minut po godz. 22 Dyżurny Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu o pożarze domu jednorodzinnego w Myśliborzu.

Czytaj więcej...W dniu 8 listopada Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w budynku plebanii w Pomocnem.

Czytaj więcej...Sezon grzewczy dopiero się rozpoczął a jaworscy strażacy zostali już wezwani do groźnego pożaru sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w Myślinowie.

Czytaj więcej...Jaworscy strażacy w dniach 29-31 października mieli ręce pełne roboty wyjeżdżając do zdarzeń związanych z usuwaniem skutków orkanu Grzegorz.

Czytaj więcej...Jaworscy strażacy w dniach 5-6 października mieli ręce pełne roboty wyjeżdżając do zdarzeń związanych z usuwaniem skutków silnych wiatrów.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.