close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 27.12.2015 r. na autostradzie A-4 w obrębie granic powiatu jaworskiego doszło do dwóch wypadków na przeciwległych pasach ruchu, które na kilka godzin sparaliżowały ruch drogowy na tej ważnej arterii komunikacyjnej.

Czytaj więcej...W dniu 20.12.2015 r. po godzinie 20:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym na 445 km drogi krajowej nr 3.

Czytaj więcej...W dniu 15.11.2015 r. zastępy ratownicze z jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu jaworskiego dwukrotnie dysponowane były do działań związanych z wypadkami drogowymi. Pierwszy z nich miał miejsce przed godziną 10.00 na drodze 328 w Kaczorowie.

Czytaj więcej...W dniu 16.11.2015 r. na terenie powiatu jaworskiego doszło do czterech wypadków drogowych, do których dysponowane były zastępy ratownicze z jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej...W godzinach południowych 11 listopada 2015 r. na drodze krajowej nr 3, w okolicy miejscowości Mysłów doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.