close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 08.12.2014 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Paszowice.

Czytaj więcej...W dniu 05.12.2014 r. po godzinie 17.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na drodze nr 3.

Czytaj więcej...Dopełnieniem dnia 22 października był kolejny wypadek drogowy, do którego doszło po godzinie 15.00 na drodze wojewódzkiej nr 374 w okolicy miejscowości Zębowice.

Czytaj więcej...W dniu 05.12.2014 r. po godzinie 15.00 zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ul. Starojaworskiej w Jaworze.

Czytaj więcej...Tego samego dnia, tj. 22.10.2014 r. na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Sokola doszło do kolejnego wypadku drogowego, w którym uczestniczył samochód ciężarowy oraz samochód dostawczy - chłodnia.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.