close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W godzinach wieczornych 31.12.2013 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 3  w okolicy miejscowości Paszowice.

Czytaj więcej...W wigilijny wieczór Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na 441 km drogi krajowej nr 3.

Czytaj więcej...W dniu 18.12.2013 r. po godzinie 9.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał informację z Pogotowia Ratunkowego o wypadku do jakiego doszło na ul. Dąbrowskiego w Jaworze.

Czytaj więcej...W godzinach porannych w dniu 21.12.2013 r. na 109 km autostrady A-4 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów.

Czytaj więcej...W godzinach południowych 13 grudnia 2013 r. zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Paszowic zostały zadysponowane do wypadku drogowego w Paszowicach.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.