close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

 b_150_100_16777215_00_images_stories_2020_20200806_zastepca_2.jpgW dniu 6 sierpnia w sali odpraw jaworskiej komendy odbyło się spotkanie z okazji mianowania nowego zastępcy dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworze, którym został kpt. Andrzej Mitek.

Wręczenia aktu mianowania dokonał komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze bryg. Waldemar Sarlej. W tym, z uwagi na stan epidemiologiczny, skromnym spotkaniu udział wzięli funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni jaworskiej komendy.

 

Kpt. Andrzej Mitek zawodową służbę rozpoczął 25 marca 2008 roku. Od początku swojej strażackiej przygody związany był z jaworską komendą, ostatnio na stanowisku Kierownika Sekcji Kwatermistrzowska - Technicznej.

 

 

 

st. kpt. Łukasz Starowicz

 

 

 

 Nowy Zastępca Dowódcy JRG  Nowy Zastępca Dowódcy JRG  Nowy Zastępca Dowódcy JRG
 Nowy Zastępca Dowódcy JRG  Nowy Zastępca Dowódcy JRG  Nowy Zastępca Dowódcy JRG

 

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.