close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_20161201_nowy_zastepca_DSC_9710.JPGW dniu 1 grudnia 2016 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyła się uroczystość powołania na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze mł. bryg. Arkadiusza Delikatnego.

Akt powołania, w obecności funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej PSP w Jaworze na czele z Komendantem Powiatowym PSP w Jaworze mł. bryg. Waldemarem Sarlejem, wręczył Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP we Wrocławiu st. bryg. Adam Konieczny. 

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili:

st. bryg. Adam Konieczny - Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP we Wrocławiu

p. Arkadiusz Baranowski – Wicestarosta Jaworski

mł. insp. Tomasz Grudzień – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze

p. Piotr Wierzbicki – Nadleśniczy Nadleśnictwa Jawor

dh Jan Mieszała – Prezes ZOP ZOSP RP

Po wręczeniu aktu powołania st. bryg. Adam Konieczny życzył nowemu zastępcy wszelkiej pomyślności w sprawowaniu ważnej i odpowiedzialnej funkcji oraz dalszych sukcesów zawodowych na nowo zajmowanym stanowisku.

Mł. bryg. mgr inż. Arkadiusz Delikatny zawodową służbę rozpoczął po ukończeniu Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu w 1987 roku. Od początku swoje strażackiej przygody związany jest z jaworską komendą, gdzie zdobywał doświadczenie pełniąc służbę zarówno w podziale bojowym jak i podczas pracy w niemal wszystkich komórkach organizacyjnych w systemie codziennym. Od dnia 1 lutego 2012 roku zajmował stanowisko Dowódcy JRG Jawor.

Wielokrotnie wyróżniany i odznaczony, między innymi: „Brązowym Krzyżem Zasługi”, Złotą Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”, Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” oraz dwukrotnie wyróżniony Dyplomem Komendanta Głównego PSP Szefa Obrony Cywilnej Kraju.

 

kpt. Łukasz Starowicz

foto: st. asp. Sylwester Chwała

 Nowy Zastępca Komendanta  Nowy Zastępca Komendanta  Nowy Zastępca Komendanta
 Nowy Zastępca Komendanta  Nowy Zastępca Komendanta  Nowy Zastępca Komendanta
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.