close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_20161123_szkolenie_tauron_DSC_9634.JPGW dniach 16 oraz 23 listopada 2016 r. strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze uczestniczyli w szkoleniu z zakresu postępowania przy zdarzeniach z prądem elektrycznym.

Szkolenie podzielone zostało na dwie części: teoretyczną realizowaną w świetlicy tut. komendy w formie wykładów oraz praktyczną przeprowadzoną na stacji transformatorowej w miejscowości Paszowice. W trakcie zajęć prowadzonych przez pracowników firmy Tauron strażacy utrwalili wiadomości z zakresu postępowaniach przy różnorodnych zdarzeniach, przy których występuje zagrożenie z strony prądu elektrycznego.

Jaworska Komenda składa serdeczne podziękowania kierownictwu firmy Tauron Dystrybucja S.A. Oddział Legnica za oddelegowanie pracowników do przeprowadzenia szkolenia. Słowa podziękowania składamy również Panom Bogusławowi Chudemu, Przemysławowi Kowalczykowi oraz Andrzejowi Machnikowi za poprowadzenie zajęć teoretycznych oraz terenowych.

 

kpt. Łukasz Starowicz

 Szkolenie  Szkolenie  Szkolenie
 Szkolenie  Szkolenie  Szkolenie
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.