close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Spotkanie z przedszkolakamiW dniu 28 września w przedszkolu przy ul. Sienkiewicza w Bolkowie odbyła się pogadanka edukacyjna dla dzieci.

Na spotkanie z dziećmi, realizowane w ramach bloku tematycznego „Jestem bezpieczny”, udał się Dyżurny Stanowiska Kierowania jaworskiej komendy – mł. ogn. Paweł Baczmański. W czasie spotkania sześciolatki zapoznały się z pracą strażaka oraz różnorodnymi zagrożeniami dla życia i zdrowia wynikającymi przede wszystkim z zabaw z ogniem. Dzieci dowiedziały się również jakie informacje należy przekazać Dyżurnemu dzwoniąc na numery alarmowe 112 lub 998. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały ufundowane przez mł. ogn. Pawła Baczmańskiego słodkości i odblaski.

Tradycyjnie największym zainteresowaniem dzieci cieszyło się przymierzanie strażackiego hełmu i ubrania.

 

kpt. Łukasz Starowicz

foto: Beata Bardzyńska

 SPotkanie z przedszkolakami  SPotkanie z przedszkolakami  SPotkanie z przedszkolakami
 SPotkanie z przedszkolakami  SPotkanie z przedszkolakami  SPotkanie z przedszkolakami

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.