close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 22 marca. ok. godz. 20:30 Dyżurny Stanowiska Kierowania tut. komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze w kompleksie budynków przy jaworskim zamku.

Czytaj więcej...Od niedzieli (23.02) odnotowaliśmy 12 interwencji związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru.

Czytaj więcej...W dniu 7 lutego o godz. 4:16 Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Kondratów.

Czytaj więcej...Od niedzieli strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Jaworze oraz strażacy ochotnicy z niemal wszystkich jednostek OSP z terenu powiatu zmagają się z usuwaniem skutków silnego wiatru.

Czytaj więcej...W dniu 6 stycznia przed godz. 17 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Chełmiec.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.