close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2020_20201221_swiatlo_obraz.jpgŚwiatło Służby czyli Betlejemskie Światło Pokoju w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Dziś redaktor portalu Jawor 998 Piotr Tłuściak przekazał na ręce bryg. Waldemara Sarleja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze. Betlejemskie Światło Pokoju. Ogień ten wędrował od groty narodzenia Pańskiego w Betlejem aż do Jawora. Gdzie został przejęty przez jaworskich harcerzy i przekazany mieszkańcom naszego miasta. Jak iż w tym roku hasło BŚP to Światło Służby przekazaliśmy te niezwykłe światełko tym którzy pełnią tą służbę ciągle nie zależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych.

Niech ten wyjątkowy płomyk sprawi aby święta przebiegły bezpiecznie a tym którzy w ten świąteczny okres pełnią służbę i niosą pomoc innym życzymy jak najmniej interwencji.

 

Źródło: Jawor998 (Facebook)

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.